O Nas

O Nas

Nasza Filozofia

Nasza filozofia to wyposażać wnętrza w piękne meble, tanim kosztem. Pytasz, jak to możliwe?

Oferujemy szeroka gamę mebli pod wynajem. Nasze działania skierowane są do właścicieli nieruchomości na sprzedaż, aby niedrogim kosztem wyposażyć ich nieruchomość, podnieść jej wartość i przyciągnąć większą rzeszę potencjalnych kupujących. Tę samą usługę kierujemy również do home stagerów i architektów wnętrz. Chcemy dać im narzędzia, których do tej pory na polskim rynku nie mieli. Wynajem mebli do nieruchomości na sprzedaż jest łatwe (Zobacz zakładkę “Katalog mebli“) i niedrogie. Wszystkie nasze meble dowozimy prosto pod adres przez Ciebie wskazany.

Nasze motto

Nasze motto to również wspierać właścicieli nieruchomości, którzy w pędzącym świecie, nie mają czasu lub nie chcą, podejmować decyzji o aranżacji wnętrz.

Jeśli kupiłeś mieszkanie dla siebie lub pod wynajem, prędzej czy później będziesz musiał zmierzyć się z faktem jego umeblowania. homeABC sprawi, że będzie to kompletnie bezbolesne. Dając Ci proste narzędzia, w ciągu jednego dnia wyselekcjonujemy meble odpowiednie do Twojego wnętrza, dowieziemy je i w pełni wyposażymy.

Czy wiesz, że wnętrza pod wynajem rządzą się zupełnie innymi prawami niż te zakupione pod siebie? Sprzedajemy i dowozimy całe zestawy mebli specjalnie wyselekcjonowanych do mieszkań pod wynajem, które sprawią, że potencjalni najemcy będą się bić o Twoje mieszkanie.

HomeABC

Nasza filozofia to wyposażać wnętrza w piękne meble, tanim kosztem. Pytasz, jak to możliwe?